Завершилося дистанційне навчання за загальною короткостроковою програмою «Захист персональних даних»

05.09.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Захист персональних даних».
Онлайн тренінг на тему: «Запобігання порушенням прав людини у сфері захисту персональних даних в діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування» провела Яковенко Віра Сергіївна,  автор і викладач програми, регіональний координатор Уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області.
Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК підвела підсумки навчання. Після проходження вихідного анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.
Продовжується дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, які обіймають посади  категорії «Б» за професійною програмою.
Сьогодні відбулися онлайн заняття наступної тематики:
«Формування позитивного іміджу органів  публічної влади», викладач Воронько-Невіднича Тетяна Вікторівна, завідувач кафедри менеджменту імені І.А. Маркіної Полтавського державного аграрного університету, доцент, кандидат економічних наук;
«Корупційні ризики в діяльності публічних службовців. Заходи щодо подолання корупції та підвищення відповідальності в органах управління», викладач Бутенко Ігор Станіславович, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Полтавської обласної військової адміністрації.