Впровадження гендерних підходів у діяльність органів влади

21.09.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування - уповноважених осіб з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків за загальною короткостроковою програмою «Впровадження гендерних підходів у діяльність органів влади».
Програма реалізується спільно з Департаментом соціального захисту населення Полтавської обласної військової адміністрації.
Навчання відкрила Рябцева Юлія Миколаївна, заступник директора з навчальної роботи  – начальник навчального відділу Полтавського РЦПК.
Учасники професійного навчання розглянули питання:
  • «Поняття гендерної рівності»;
  • «Державна політика щодо запобігання та протидії  дискримінації за гендерною ознакою»;
  • «Реалізація державної гендерної політики у процесі надання послуг населенню органами державної влади та місцевого самоврядування».
Заняття із віддаленого робочого місця провела Дудка Ірина Анатоліївна, голова ГО «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини».