Завершилося навчання працівників відділів (служб) управління персоналом обласної та районних військових адміністрацій за загальною короткостроковою програмою

Відповідно до розкладу навчання відбулися заняття наступної тематики:
  • «Усне ділове мовлення. Майстерність публічного виступу»;
  • «Ефективна комунікація та управління конфліктами в умовах впровадження змін»;
  • «Відновлення декларування для публічних службовців».
Також державні службовці пройшли підсумковий контроль знань.
Заняття провели:
Єщенко Марина Миколаївна, доцент кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавської обласної академії неперервної освіти імені М.В Остроградського;
Піддубний Дмитро Ігорович, викладач Полтавського інституту економіки та права Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»,  виконавчий директор ГО «Інститут діалогу, медіації та альтернативного вирішення спорів»;
Лях Наталія Василівна, начальник відділу  управління персоналом апарату Полтавської обласної військової адміністрації;
Бутенко Ігор Станіславович,  начальник сектору з питань запобігання та протидії корупції  Полтавської обласної військової адміністрації.
Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації та Лях Наталія Василівна, начальник відділу  управління персоналом апарату Полтавської обласної військової адміністрації  підвели підсумки навчання за програмою.
Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.