09.10.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулося очне навчання першої групи учасників з числа працівників закладів, установ, які надають соціальні послуги, фахівців із соціальної роботи та посадових осіб органів місцевого самоврядування, що проводять соціальну роботу в територіальних громадах за спеціальною короткостроковою програмою «Ефективність надання соціальних послуг фахівцями із соціальної роботи як механізм профілактики та мінімізації складних життєвих обставин у родинах».
Дана програма розроблена та реалізується спільно з Полтавським обласним центром соціальних служб. Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації.
Програмою передбачено розгляд тем:
  • «Соціальна підтримка вразливих груп населення шляхом ведення випадку»;
  • «Соціально-психологічна допомога замісним та патронатним родинам. Догляд та виховання дітей в умовах, наближених до сімейних»;
  • «Повноцінний розвиток дитини та причини його затримки. Особливості поведінкових проявів дітей із сімей, які перебувають  в складних життєвих обставинах»;
  • «Патронат над дитиною як механізм сприяння подолання складних життєвих обставин в сім’ях з дітьми».
Заняття провели:
Помогайбо Оксана Василівна,  соціальний менеджер відділу методичного забезпечення соціальної роботи Полтавського обласного центру соціальних служб;
Хабірова Лариса Ігорівна, соціальний менеджер відділу методичного забезпечення соціальної роботи  Полтавського обласного центру соціальних служб, кандидат психологічних наук.
Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК підвела підсумки навчання та вручила учасникам сертифікати про підвищення кваліфікації.