ВІДБУЛИСЯ НАВЧАННЯ ЗА ДВОМА ПРОФЕСІЙНИМИ ПРОГРАМАМИ

16.10.2023 розпочалося дистанційне навчання за професійною програмою державних службовців Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.
Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації.

Учасники програми розглянули теми:
«Усне ділове мовлення. Майстерність публічного виступу», вебінар провела Єщенко Марина Миколаївна, доцент кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавської обласної академії неперервної освіти імені М.В. Остроградського

«Формування позитивного іміджу органів  публічної влади».
Заняття із віддаленого робочого місця провела Воронько-Невіднича Тетяна Вікторівна, завідувачка  кафедри менеджменту ім. І.А. Маркіної Полтавського державного аграрного університету, доцент, кандидат економічних наук.

Триває дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування за загальною професійною програмою.

Сьогодні опрацювали теми:
«Корупційні ризики в діяльності публічних службовців. Заходи щодо подолання корупції та підвищення відповідальності в органах управління», провів заняття Бутенко Ігор Станіславович,  завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Полтавської обласної військової адміністрації

«Енергоможливості для громад в умовах воєнного стану.», викладав Калініченко Володимир Миколайович, завідувач лабораторії енергозбереження та відновлюваних джерел енергії, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту  довкілля, енергоаудитор Полтавського державного аграрного університету.