ОРГАНИ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ: СПРИЯННЯ СТАРОСТИ В ЇХ УТВОРЕННІ ТА ДІЯЛЬНОСТІ

Сьогодні було проведено навчання за загальною короткостроковою програмою «Органи самоорганізації населення на території старостинського округу: сприяння старости в їх утворенні та діяльності» для посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Врублевський Олександр Станіславович, юрист-аналітик, національний експерт з питань діяльності старост та  співробітництва територіальних громад, провів заняття з тем:

«Нормативно-правова основа діяльності органів самоорганізації населення.»;

«Місце та роль  органів самоорганізації населення в системі місцевого самоврядування територіальної громади»;

«Порядок створення  органів місцевого самоврядування на території старостинського округу: форми взаємодії  старости з органами самоорганізації населення у вирішенні питань місцевого значення».