Запобігання та протидія торгівлі людьми

28 березня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Запобігання та протидія торгівлі людьми».

Навчання відкрила Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського РЦПК.

Учасники програми розглянули питання:

«Поняття «торгівля людьми». Виявлення постраждалих від торгівлі людьми, зокрема дітей,  та особливості роботи з ними»;

«Національний механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері  протидії торгівлі людьми в Україні»;

«Методичні основи організації роботи щодо попередження торгівлі людьми».

Заняття провела Жалій Тамара Віталіївна, доцент кафедри історії України Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г, Короленка, кандидат історичних наук.

Осипенко Наталя Михайлівна, директор Полтавського РЦПК, підвела підсумки навчання.

Після проходження підсумкового анкетування державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.