Укладено Меморандум про співробітництво в галузі освіти

31 травня 2024 року Навчально - методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області та Полтавський регіональний центр підвищення кваліфікації уклали меморандум про співробітництво в галузі освіти.

Метою меморандуму є консолідація зусиль щодо спільної реалізації проєктів у сфері надання сучасних освітніх послуг державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування, проведення спільних навчальних та наукових заходів.

Меморандум підписали Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації та Горбенко Олег Миколайович, начальник Навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області.

Сторони обговорили перспективи подальшої співпраці відповідно до завдань, визначених установчими та організаційно-розпорядчими документами, якими вони керуються у своїй діяльності.