Завершилося навчання за програмою «Права і свободи людини і громадянина в умовах воєнного стану»

21 червня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців  та посадових осіб органів місцевого самоврядування  за загальною короткостроковою програмою «Права і свободи людини і громадянина в умовах воєнного стану».

Учасники професійного навчання розглянули питання:

«Правовий захист особи в умовах правового режиму воєнного стану»;

«Обмеження прав і свобод»;

«Принципи рівності та форми їх гарантування в умовах правового режиму воєнного стану».

Заняття із віддаленого робочого місця провела Полховська Інна Костянтинівна, автор і викладач програми, доцент кафедри конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук.

Після проходження вихідного анкетування державні службовці та посадові особи органів місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.