01 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Державна політика у сфері інформування та налагодження комунікації з громадськістю з актуальних питань євроатлантичної інтеграції України».

Дане навчання проводиться на виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації на 2024 рік, затвердженого розпорядженням начальника обласної військової адміністрації від 22.12.2023 № 849.

Навчання відкрила Рябцева Юлія Миколаївна, заступник директора з навчальної роботи – начальник навчального відділу Полтавського РЦПК.

Учасники програми розглянули питання:

«Поняття євроатлантичної інтеграції та етапи співпраці України з НАТО»;

«Нормативно-правові основи інформування та налагодження комунікації з громадськістю в сфері євроатлантичної інтеграції України».

Заняття провів Опанащук Петро Володимирович, автор і викладач програми,  доцент кафедри права та публічного управління Житомирського державного університету імені Франка, кандидат історичних наук.