Державні службовці категорії «Б» підвищують кваліфікацію за загальною професійною програмою

01 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, які займають посади державної служби категорії «Б», за загальною професійною програмою (не рідше одного разу на три роки).

Навчання відкрила Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського РЦПК.

Відбулися заняття наступної тематики:

«Реалізація законодавства у сфері державної служби. Стратегічне управління персоналом та кадрова політика в умовах воєнного стану», викладач Люлька Володимир Анатолійович, заступник начальника Центрального міжрегіонального управління НАДС - начальник відділу у м. Києві, Київській, Черкаській, Полтавській та Кіровоградській областях;

«Кібергігієна як основа кібербезпеки та державної інформаційної безпеки», викладач Ващенко Віталій Олексійович, начальник відділу розвитку  інфраструктури Управління інфраструктури Полтавської обласної військової адміністрації, сертифікований тренер з питань кібергігієни та кібербезпеки.