05 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулося дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Органи самоорганізації населення на території старостинського округу: сприяння старости в їх утворенні та діяльності».

Навчання відкрила Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально – методичного відділу Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації.

Програмою передбачено розгляд тем:

«Нормативно-правова основа діяльності органів самоорганізації населення»;

«Місце та роль  органів самоорганізації населення в системі місцевого самоврядування територіальної громади»;

«Порядок створення  органів місцевого самоврядування на території старостинського округу»;

«Форми взаємодії  старости з органами самоорганізації населення у вирішенні питань місцевого значення».

Заняття провів Врублевський Олександр Станіславович, автор і викладач програми,  юрист-аналітик, національний експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад.

Після проходження вихідного анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.