Відбулися дистанційні заняття за загальною професійною програмою

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації продовжується дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, які займають посади державної служби категорії «Б», за загальною професійною програмою (не рідше одного разу на три роки).

08 липня, відповідно до розкладу навчання,  відбулися заняття наступної тематики:

«Усне ділове мовлення. Майстерність публічного виступу», викладач Єщенко Марина Миколаївна, доктор філософії з освітніх педагогічних наук, професор кафедри освітніх галузей Полтавської академії неперервної освіти імені М.В. Остроградського;

«Відкритість та прозорість органів державної  влади в контексті законодавства про доступ до публічної інформації. Відкриті дані», викладач Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області.