17 жовтня посадові особи органів місцевого самоврядування дистанційно пройшли навчання за спеціальною короткостроковою програмою: «Організація трудових відносин в органах місцевого самоврядування в умовах воєнного стану».

Захід проведено Полтавським регіональним центром підвищення кваліфікації спільно з Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування.

Навчання відкрили Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації та Микійчук Володимир Пилипович, виконавчий директор асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування».

Програмою передбачено розгляд тем:

«Особливості ведення кадрової роботи в органах місцевого самоврядування»;

«Актуальні питання кадрового діловодства та ведення персонального військового обліку».

Заняття зі студії Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації провела Смотрицька Людмила Олександрівна,  заступник керуючого справами-начальник загального відділу виконавчого апарату Полтавської обласної ради, депутат Полтавської обласної ради.