03 лютого відбулися навчання трьох груп слухачів за короткостроковими програмами підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

03 лютого у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулося навчання трьох груп слухачів.

На базі комп’ютерного класу Центру група адміністраторів ЦНАП територіальних громад Полтавщини підвищує кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою «Стратегія цифрової трансформації Полтавської області. Впровадження інформаційної системи в ЦНАП».

Навчальний захід відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК. Основні етапи Стратегії цифрової трансформації Полтавської області презентував учасникам програми Бабіч Богдан Юрійович, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Розпочалося дистанційне навчання державних службовців апарату та структурних підрозділів обласної державної адміністрації. За загальною короткостроковою програмою «Національна стратегія у сфері прав людини»

Директор Полтавського ЦППК Осипенко Наталія Михайлівна ознайомила учасників програми з графіком проведення практичних занять на платформі дистанційного навчання Moodle, які відбуватимуться в асинхронному режимі, термінами проходження підсумкового контролю знань та умовами отримання сертифікатів про підвищення кваліфікації.  Заняття  на тему «Основні положення Національної стратегії у сфері прав людини. Механізм захисту прав і свобод людини та громадянина» провела Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доцент, кандидат історичних наук.

Завершується онлайн навчання державних службовців районних державних адміністрацій, відповідальних за питання розвитку персоналу та юридичні питання, за спеціальною короткостроковою програмою «Управління персоналом на державній службі».

Сьогодні учасники програми розглянули актуальні питання діяльності відділів (служб) управління персоналом в процесі реорганізації органів влади та порядок передавання документів ліквідованих в процесі реорганізації шляхом приєднання районних державних адміністрацій та їх структурних підрозділів.

В студії Полтавського ЦППК працювали Лях Наталія Василівна, начальник відділу управління персоналом апарату Полтавської обласної державної адміністрації та Гудим Валентина Володимирівна, директор Державного архіву Полтавської області.