15 грудня 2015 року відбулася методична нарада з питань міжмуніципального співробітництва. У роботі наради взяли участь Река Андрій Олександрович, народний депутат України, голова підкомітету з питань регіональної політики, місцевих бюджетів та комунальної власності Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Журавель Тарас Валентинович, заступник керівника Проекту Німецького Товариства Міжнародного Співробітництва (GIZ) «Реформа управління на Сході України»; Толкованов В’ячеслав Вікторович, виконавчий Директор Центру сприяння розвитку співробітництва територіальних громад, доктор наук з державного управління, професор; представники Полтавської обласної ради, місцевого самоврядування, викладачі вищих навчальних закладів міста.
У ході наради розглянули основні завдання та місію міжмуніципального співробітництва в контексті реалізації широкомасштабної реформи місцевого самоврядування в Україні; пропозиції щодо навчальної стратегії з питань розвитку міжмуніципального співробітництва для Полтавської області. Були презентовані підручники та навчально-методичне забезпечення.