16 березня 2018 року у Полтавському ЦППК завершилася друга сесія навчання за професійною програмою сільських, селищних голів, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років.

На виконання розпорядження голови обласної ради від 29.12.2017 № 254 «Про підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств. установ і організацій у 2018 році», відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на 2018 рік із 12 по 16 березня 2018 року у Полтавському ЦППК сільські,  селищні голови підвищували кваліфікацію за професійною програмою (друга сесія).

16 березня  під час практичного заняття, яке проводила Дудка Ірина Анатоліївна, голова громадської організації «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини», регіональний координатор проекту «ПРОМІС» посадові особи місцевого самоврядування вивчали питання місцевого економічного розвитку.

За участі представників Департаменту соціального захисту населення відбулася тематична дискусія на тему: «Реалізація соціальної політики держави у Полтавській області. Надання соціальних допомог, пільг, субсидій, соціальних гарантій».

Відповідно до вимог професійної програми слухачі пройшли контроль знань та вихідне анкетування.

Директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Осипенко Наталія Михайлівна вручила сільським та  селищним головам свідоцтва про підвищення кваліфікації.