16 січня 2020 року відбулося засідання навчально-методичної ради Центру.

16 січня 2020 року відбулося перше у цьому році засідання навчально-методичної ради Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Участь у заході взяли Тімощук Артем Олександрович, заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях, Микійчук Володимир Пилипович, виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, Лозинська Тамара Миколаївна, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Полтавської державної аграрної академії, доктор наук з державного управління, професор, Жалій Тамара Віталіївна, провідний юрисконсульт Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, кандидат історичних наук, Кондратьєва Ганна Вікторівна, заступник виконавчого директора Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, Смотрицька Людмила Олександрівна, заступник начальника загального відділу апарату Полтавської обласної ради.

Засідання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Центру, голова навчально - методичної ради, яка надала інформацію про діяльність Центру у 2019 році та окреслила  основні напрями роботи закладу на 2020 рік.

Окремі кількісні показники підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад та працівників підприємств, установ і організацій у 2019 році,  результати моніторингу якості навчального процесу та ефективності підвищення кваліфікації висвітлила Рябцева Юлія Миколаївна, заступник директора з навчальної роботи, начальник навчального відділу Центру.

Члени навчально-методичної ради ознайомилися з планами – графіками підвищення державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та планом роботи Центру на 2020 рік та обговорили можливості проведення спільних освітніх заходів.

Під час засідання навчально-методичної ради заслухано та обговорено нові нормативно-правові акти у галузі післядипломної освіти; потреби у підвищенні кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, працівників підприємств, установ і організацій; механізми подальшої співпраці Центру, Полтавської Асоціації органів місцевого самоврядування, органів публічної влади, вищих навчальних закладів, громадських організацій.