20 вересня 2018 року зі студії Полтавського ЦППК проведено тематичний вебінар з питань поводження із твердими побутовим відходами.

20 вересня поточного року зі студії Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено тематичний вебінар з питань поводження із  твердими побутовим відходами.

Навчальний захід відбувся в рамках виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22.12.2017 № 891 «Про підвищення кваліфікації державних службовців органів виконавчої влади, працівників міськрайвиконкомів на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2018 році» та розпорядження голови обласної ради від 29.12.2017 № 254 «Про підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств. установ і організацій у 2018 році».

Цільова аудиторія вебінару - державні службовці районних державних адміністрацій, посадові особи районних рад, голови та посадові особи виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад.

Серед основних питань, що були розглянуті впродовж навчання, наступні:

Комплексна програма поводження із твердими побутовими відходами у Полтавській області на 2017 – 2021 роки;

Стан фінансування заходів по поводженню із твердими побутовими відходами з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища;

Нагляд та контроль за поводженням із твердими побутовими відходами.

В студії працювали:

Пурік Михайло Віталійович, начальник відділу житлової політики та благоустрою управління житлово-комунального господарства Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації;

Васіна Анна Миколаївна, головний спеціаліст відділу житлової політики та благоустрою управління житлово-комунального господарства Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації

Ткаченко Олександр Петрович, заступник директора Департаменту - начальник управління природокористування Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації;

Сакало Олександр Іванович, начальник відділу екології, нагляду , контролю земельних ресурсів, надр, за поводженням із відходами та небезпечними хімічними речовинами Державної екологічної інспекції Центрального округу

Хоменко Сергій Володимирович, головний спеціаліст відділу екології, нагляду, контролю земельних ресурсів, надр, за поводженням із відходами та небезпечними хімічними речовинами Державної екологічної інспекції Центрального округу.

Участь у вебінарі взяли більше 120 осіб з числа державних службовців органів виконавчої влади та посадових осіб місцевого самоврядування.