22-23 червня 2017 року в рамках програми «Підтримка місцевих ініціатив у східній Україні» на базі Центру відбувся тренінг «Вирішення конфліктів та ведення переговорів».

22-23 червня 2017 року в рамках програми «Підтримка місцевих ініціатив у східній Україні», яка реалізується за підтримки Національного Фонду підтримки Демократії (NED), Товариства Лева (Львів) та ГО «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини», на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено тренінг для представників ОТГ, місцевих ініціативних груп, представників громадських та благодійних організацій на тему: «Вирішення конфліктів та ведення переговорів».
Програма тренінгу включає розгляд таких тем, як  малюнок конфлікту та його сутність, типи конфліктів за причиною виникнення, конфлікт даних, стилі поведінки в конфлікті, способи вирішення конфлікту, вирішення питань щодо ведення переговорів.
Учасники навчального заходу також виконали ряд переговорних вправ та пройшли тести «Твій стиль поведінки в конфлікті: відмінність інтересів» та «Профіль учасника переговорів».