24 листопада 2016 року у землевпорядників сільських, селищних рад, які підвищують кваліфікацію у Центрі відбулася зустріч з в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Чувпилом Вадимом Вікторовичем

24 листопада 2016 року у землевпорядників сільських, селищних рад, які не підвищували кваліфікацію більше 5 років відбулася зустріч з в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Чувпилом Вадимом Вікторовичем, який провів разом зі слухачами лекцію-дискусію на тему „Державне управління у галузі земельних відносин. Нормативно-правові засади здійснення землеустрою”.
На практичному занятті разом з Березовою Іриною Леонідівною, заступником директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації розглядалася тема „Державна економічна політика та регіональний розвиток. Сутність та механізми  регулювання розвитку регіонів.”