25 квітня 2018 року слухачі взяли участь у тематичній зустрічі щодо впровадження SMART-технологій у діяльність органів влади і самоврядування, використання системи електронного документообігу АСКОД.

Питання впровадження SMART-технологій у діяльність органів влади і самоврядування, використання системи електронного документообігу АСКОД висвітлив голова Пирятинської об’єднаної територіальної громади Рябоконь Олексій Петрович, керуюча справами виконкому Пирятинської міської ради Кочур Лариса Василівна та головний спеціаліст відділу управління комунальною власністю виконкому Пирятинської міської ради Биков Руслан Васильович. Заняття відбувалося в режимі он-лайн через майданчик Webinar.ua
Практичне заняття на тему «Територіальна організація влади та реформа місцевого самоврядування. Правові аспекти формування територій спроможних територіальних громад» провела Дудка Ірина Анатоліївна, голова громадської організації «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини», регіональний координатор проекту «ПРОМІС».
Слухачі також взяли участь у тренінгу «Ефективність діяльності керівника та управління командою», який провела Костишина Тетяна Адамівна, завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і  торгівлі», професор, доктор економічних наук.