26 червня 2018 року відбувся тематичний короткостроковий семінар «Актуальні питання реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Правове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування».

На виконання розпорядження голови обласної ради від 29.12.2017 № 254 «Про підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств. установ і організацій у 2018 році» 26 червня поточного року на базі Департаменту соціального захисту обласної державної адміністрації  відбулося виїзне навчання посадових осіб виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад за програмою тематичного короткострокового семінару «Актуальні питання реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Правове забезпечення діяльності органів  місцевого самоврядування».

Семінар відкрила Черняк Ніна Степанівна – перший заступник директора Департаменту – начальник управління  фінансів та стаціонарних установ Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Програма навчального заходу має практичне спрямування та включає розгляд питань, пов’язаних із реалізацією посадовими особами об’єднаних територіальних громад повноважень у сфері соціального захисту та соціального забезпечення населення, надання державних соціальних гарантій окремим категоріям громадян, забезпечення осіб з інвалідністю засобами реабілітації, дотримання законодавства про працю та інші.

Із слухачами працювали працівники Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації:

• Матуйзо Світлана Василівна – заступник директора Департаменту  - начальник управління соціального захисту населення;
  • Федіна Тетяна Леонідівна – заступник начальника управління соціального захисту населення – начальник відділу грошових виплат та компенсацій, субсидій та пільг Департаменту;
  • Болюта Віра Миколаївна – начальник управління кадрової роботи та у справах соціального захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи;
  • Бурбига Лідія Федорівна – заступник начальника управління – начальник відділу соціально-трудових відносин;
  • Ярова Олена Геннадіївна – головний спеціаліст відділу соціально-трудових відносин;
  • Пискун Тетяна Анатоліївна – головний спеціаліст відділу стаціонарних установ;
  • Ромашко Світлана Олександрівна – начальник відділу стаціонарних установ.

Також до проведення занять залучений Жигилій Руслан Сергійович – фахівець Обласної комунальної установи внутрішнього аудиту та фінансового контролю в галузі соціального захисту Полтавської обласної ради.