26 квітня 2017 року у Центрі завершив роботу тематичний короткостроковий семінар «Реалізація державної політики у сфері соціального захисту дітей»

Слухачі семінару - державні службовці служб у справах дітей райдержадміністрацій, міськрайвиконкомів обговорювали актуальні питання, зокрема:
Державна служба як публічно-правовий інститут та різновид управлінської діяльності.
Психологія стресу та можливості управління стресом. Стресостійкість. Розв’язання конфліктів.
Організаційно-правові засади КСЗІ в ЄІАС "Діти". Аналіз моніторингу стану захисту прав дітей засобами ЄІАС „Діти”.
Складання службових документів. Складання та ведення номенклатури справ. Підготовка документів до передачі в архівний підрозділ установи
Забезпечення житлових та майнових прав неповнолітніх
Заняття проводили:
Кліндухова Тетяна Миколаївна, головний спеціаліст Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях
Голяк Ольга Іванівна, начальник відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву Полтавської області
Фоменко Ірина Олександрівна, заступник начальника служби у справах  дітей облдержадміністрації
Фалєєва Юлія Олександрівна, психолог Головного управління ДСНС України в Полтавській області
Мізік Валерія Володимирівна, консультант Першої Полтавської нотаріальної контори
По закінченню навчання слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.