29 липня проведено вебінар «Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. Підготовка проектів на Бюджет участі Полтавської області у 2019 році».

29 липня поточного року зі студії Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено вебінар «Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. Підготовка проектів на Бюджет участі Полтавської області у 2019 році».

Цільова аудиторія навчального заходу: посадові особи виконавчих апаратів районних рад, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад, міськрайвиконкомів, сільські, селищні голови.

Заняття провела Дроботенко Олеся Олександрівна, заступник начальника відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату Полтавської обласної ради