4 березня розпочалося навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Впровадження інструментів електронної демократії в діяльність органів місцевого самоврядування».

Із 04 по 06 березня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводиться навчання посадових осіб виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад, міськрайвиконкомів за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Впровадження інструментів електронної демократії в діяльність органів місцевого самоврядування».

Навчальний захід відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК.

04 березня відбулися заняття наступної тематики:

- «Поняття та політика електронної демократії», викладач Сердюк Ольга Іванівна, професор кафедри публічного управління та адміністрування Полтавської державної аграрної академії, кандидат економічних наук;

- «Участь громадськості у прийнятті управлінських рішень», викладач Отич Олександр Анатолійович, заступник начальника управління - начальник відділу комунікацій з громадськими об'єднаннями Управління з питань внутрішньої політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації;

- «Недопущення дискримінації та захист персональних даних», викладач Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області;

- «Реалізація проєкту «Громадяни м. Полтава удосконалюють процеси партиципативного бюджетування». Розробка стандартів, цільова програма», викладач Плохута Назар Олегович, головний фахівець КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради.

Навчання відбувається в рамках виконання плану-графіку підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад на 2020 рік.