5 березня завершилося навчання за спеціальною професійною програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи».

5 березня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій завершилася друга сесія спеціальної професійної програми для посадових осіб місцевого самоврядування «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи».

Відповідно розкладу занять, сьогодні проведено:

- практичне заняття «Підтримка розвитку місцевого бізнесу та підприємництва – соціальне та жіноче підприємництво. Моніторинг місцевого економічного розвитку та оцінювання результатів», викладач Дудка Ірина Анатоліївна, голова громадської організації «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини», регіональний координатор проекту «ПРОМІС», сертифікований тренер з місцевого економічного розвитку;

- тренінг «Розвиток трудових ресурсів: влада та приватний сектор», викладач Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доцент, кандидат історичних наук, сертифікований тренер з місцевого економічного розвитку.

Слухачі пройшли підсумковий контроль знань (розв’язання ситуаційних завдань) та вихідне анкетування.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК разом із тренерами з питань місцевого економічного розвитку Дудкою Іриною Анатоліївною та Жалій Тамарою Віталіївною підвели підсумки навчання за програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи» та вручили посадовим особам місцевого самоврядування сертифікати про підвищення кваліфікації.