18.01.2024 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулося дистанційне навчання керуючих справами, секретарів міських, сільських, селищних, районних рад за загальною короткостроковою програмою «Актуальні питання впровадження нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Програма реалізована в рамках виконання плану-графіку підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації на 2024 рік, затвердженого розпорядженням начальника обласної військової адміністрації  від 22.12.2023 № 849.

Учасники професійного навчання розглянули теми:

• «Основні новели Закону України від 02 травня 2023 року № 3077-IX «Про службу в органах місцевого самоврядування»;
  • «Діяльність керуючих справами, секретарів міських, сільських, селищних, районних рад в умовах реалізації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»;
  • «Деполітизація процесів управління, прозора процедура конкурсного відбору та кар’єрного зростання на службі в органах місцевого самоврядування»;
  • «Підстави припинення служби в органах місцевого самоврядування».

Заняття провела автор і викладач програми Кочур Лариса Василівна,  керуючий справами виконкому Березанської міської ради, експерт-практик Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад з питань управління людськими ресурсами.