20 березня 2024 року у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулося навчання посадових осіб місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Актуальні питання впровадження нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Захід проведено спільно з Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування.

Навчання відкрили Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК та Микійчук Володимир Пилипович, виконавчий директор  Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

Загальна мета програми - ознайомлення з вимогами нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», необхідних публічним службовцям для ефективного вирішення завдань професійної діяльності.

Учасники професійного навчання розглянули наступні питання:

«Основні новели Закону України від 02 травня 2023 року «3077-IX « Про службу в органах місцевого самоврядування»;

«Першочергові кроки (алгоритм дій) служби управління персоналом органу місцевого самоврядування для впровадження нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Заняття провели:

Смотрицька Людмила Олександрівна,  заступник керуючого справами – начальник загального відділу виконавчого апарату Полтавської обласної ради;

Микійчук Володимир Пилипович, виконавчий директор ПОАОМС.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК, підвела підсумки навчання.

Після проходження підсумкового анкетування посадові особи місцевого самоврядування отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.