Державні службовці категорії Б обласної та районних державних адміністрацій підвищили кваліфікацію на тренінгах «Розвиток професійних компетентностей державних службовців. Управління змінами»

12 квітня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій  відбулися два тренінги на тему: «Розвиток професійних компетентностей державних службовців. Управління змінами».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Із групою слухачів з числа державних службовців категорії Б апарату та структурних підрозділів обласної державної адміністрації працювали тренери Нестуля Олексій Олексійович, ректор ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», доктор історичних наук, професор та Нестуля Світлана Іванівна, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», кандидат історичних наук.

Навчальний захід для державних службовців категорії Б апаратів та структурних підрозділів районних державних адміністрацій провели тренери Скрильник Андрій Сергійович, доцент кафедри економіки підприємства та управління персоналом Полтавського національного технічного університету імені Ю.Кондратюка, кандидат економічних наук та Григор'єва Олеся Володимирівна, доцент кафедри економіки підприємства та управління персоналом Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, кандидат економічних наук.

Після завершення тренінгів та проходження вихідного анкетування державні службовці отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.