Державні службовці обласної та районних військових адміністрацій завершили навчання за загальною короткостроковою програмою

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців  обласної та районних військових адміністрацій за загальною короткостроковою програмою «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності в органах публічної влади».

30.01.2024  учасники програми розглянули теми:

• «Конфлікт інтересів»;
  • «Обмеження для публічних службовців в розрізі Закону  України «Про запобігання корупції»;
  • «Особливості надання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані  та відкриття валютних рахунків в банку нерезидента суб’єктами декларування».

Заняття зі студії Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації провів Бутенко Ігор Станіславович, завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Полтавської обласної військової адміністрації

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.