Державні службовців категорії Б апаратів та структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій підвищують кваліфікацію за професійною програмою.

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій дві групи слухачів з числа державних службовців категорії Б апаратів і структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій підвищують кваліфікацію за професійними програмами.

9 квітня відбулися практичні заняття наступної тематики:

• «Територіальна організація влади та реформа місцевого самоврядування. Правові аспекти формування територій спроможних територіальних громад», викладач Дудка Ірина Анатоліївна, тренер з питань місцевого економічного розвитку, голова ГО «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини»;
  • «Управлінська риторика. Мистецтво публічного виступу», викладач Єщенко Марина Миколаївна, старший викладач кафедри педагогічної майстерності Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського
  • «Професійний розвиток персоналу державної служби: компетентнісний підхід. Порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців», викладач Лях Наталія Василівна, начальник відділу управління персоналом апарату Полтавської обласної державної адміністрації.

Також, відповідно до розкладів занять груп, проведено тренінги:

• «Впровадження гендерних підходів у діяльність органів влади», тренер Іваніна Тетяна Юріївна, голова Бюро гендерних стратегій і бюджетування;
  • «Розвиток креативності як важливої якості для прийняття управлінських рішень», тренер Яценко Анжеліка Анатоліївна, практикуючий психолог, кандидат психологічних наук.