Детінізація доходів: стан, реалії та перспективи майбутнього

25 квітня  у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися заняття за трьома програмами підвищення кваліфікації.

Розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Детінізація доходів: стан, реалії та перспективи майбутнього».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Скрильник Андрій Сергійович, автор і викладач програми, доцент кафедри економіки підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук розкрив питання:

«Загальна характеристика тіньової економічної діяльності»;

«Структура і масштаби тіньової економіки»;

«Специфікація тіньової економіки в Україні та реалістичні напрями її детінізації»;

«Форми і методи боротьби з тіньовою економікою».

Сьогодні перший навчальний день державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, які підвищують кваліфікацію за загальною короткостроковою програмою «Основи обробки даних в МS Excel».

Практичне заняття: «Введення даних  різних форматів в МS Excel. Оформлення таблиць в МS Excel» провели на базі кабінету інформаційних технологій Полтавського РЦПК тренери програми Іванов Юрій Васильович, доцент кафедри менеджменту і логістики Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук, та Глушко Вікторія Миколаївна, завідувач кабінету інформаційних  технологій Полтавського РЦПК.

Продовжується онлайн навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Фандрайзинг та грантрайтинг як інструменти повоєнного соціально-економічного розвитку територіальних громад».

Тренінг: «Цілі сталого розвитку. Найкращі можливості встановлення зв’язку між глобальними цілями та місцевими територіальними громадами: теоретичні аспекти» провела Кондратьєва Ганна Вікторівна, автор і викладач програми, проєктна менеджерка Офісу доброчесності НАЗК.