Діалоговий захід Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» «Компенсація за пошкоджене та знищене майно: практична реалізація різних програм»

18.01.2024 в рамках співпраці Полтавського РЦПК із Проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») відбувся онлайн діалоговий захід на тему: «Компенсація за пошкоджене та знищене майно: практична реалізація різних програм».

До участі в заході запрошено представників територіальних громад Волинської, Закарпатської, Житомирської, Львівської, Одеської, Рівненської, Полтавської, Миколаївської, Сумської, Рівненської, Харківської, Чернігівської областей.

Розглянуто блок питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, зокрема:

процедура та особливості реалізації завдань комісіями з надання компенсацій за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій

практична реалізація завдань комісіями з надання компенсацій за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій:

практика застосування законодавства з питань надання компенсації за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій.

Участь у навчанні взяла Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Спікерами заходу виступили:

Яна Брусенцова, експертка із нормативно-правових питань Волинського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»;

Гуленко Олена, експертка із нормативно-правових питань Полтавського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»;

Вадим Твердохліб – експерт Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Ярослав Бєлих – радник Асоціації органів місцевого самоврядування
Харківської області.