Ефективна комунікація та управління конфліктами в умовах впровадження змін

24.01.2024 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, які обіймають посади категорії «В», за загальною професійною програмою (не рідше одного разу на три роки).

Сьогодні учасники програми розглянули тему: «Ефективна комунікація  та управління конфліктами в умовах впровадження змін». Онлайн тренінг зі студії Полтавського РЦПК провела Чайка Інна Петрівна, доцент кафедри менеджменту Полтавського університету економіки і торгівлі, кандидат економічних наук.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.