24 квітня  у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося онлайн навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Фандрайзинг та грантрайтинг як інструменти повоєнного соціально-економічного розвитку територіальних громад».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Тренінг: «Вступ до проєктного менеджменту. Основи фандрайзингу. Основи грантрайтингу» провела Кондратьєва Ганна Вікторівна, проєктна менеджерка Офісу доброчесності НАЗК.

Завершилося дистанційне навчання державних службовців категорії «Б» ГУНП в Полтавській області за загальною професійною програмою підвищення кваліфікації (не рідше одного разу на три роки).

Відбулися заняття наступної тематики:

«Кібергігієна як основа кібербезпеки та державної інформаційної безпеки», викладач Ващенко Віталій Олексійович, начальник відділу розвитку  інфраструктури Управління інфраструктури Полтавської обласної військової адміністрації, сертифікований тренер з питань кібергігієни та кібербезпеки;

«Вибір граматичної форми слова», викладач Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації.

За підсумками навчання та після проходження вихідного анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.