Онлайн тренінг Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» «Безхазяйне нерухоме майно: виявлення та передача в комунальну власність»

30.01.2024 в рамках співпраці Полтавського РЦПК із Проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») відбувся онлайн тренінг на тему: «Безхазяйне нерухоме майно: виявлення та передача в комунальну власність».

До участі в заході запрошено заступників сільських, селищних, міських голів, секретарів сільських, селищних, міських рад, керуючих справами (секретарів) виконавчих комітетів, керівників виконавчих органів місцевих рад, юристів, старост територіальних громад Миколаївської,  Сумської, Полтавської, Харківської та Чернігівської областей.

Програмою тренінга передбачено розгляд питань:

• «Безхазяйне майно: правові основи регулювання»;
  • «Взаємодія виконавчих органів, інших структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ та організацій, старост та державних реєстраторів місцевої ради щодо виявлення, обліку та передачі безхазяйного нерухомого майна»;
  • «Особливості передачі безхазяйного нерухомого майна у власність територіальної громади. Аналіз судової практики».

Участь у навчанні взяла Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Спікерами заходу виступили:

Ірина Шелеп фахівчиня із нормативно-правових питань Волинського
регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Гуленко Олена, фахівчиня із нормативно-правових питань Полтавського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»;

Вадим Твердохліб – фахівець із нормативно-правових питань Одеського
регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»