Онлайн тренінг Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» «Відумерла спадщина: процедура виявлення та переходу в комунальну власність»

30.11.2023 в рамках співпраці Полтавського РЦПК із Проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») відбувся онлайн тренінг на тему: «Відумерла спадщина: процедура виявлення та переходу в комунальну власність».

Участь у заході взяли представники територіальних громад Волинської, Закарпатської, Житомирської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей.

Програма тренінгу включає розгляд питань:

• «Відумерла спадщина: правові основи регулювання»;
  • «Порядок взаємодії виконавчих органів, інших структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ і організацій, старост у визнанні спадщини відумерлою»;
  • «Особливості судового захисту прав територіальних громад у визнанні спадщини відумерлою. Аналіз судової практики».

Спікерами заходу виступили:

Шелеп Ірина, експертка із нормативно-правових питань Волинського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»;

Гуленко Олена, експертка із нормативно-правових питань Полтавського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»;

Бондар Ілля, фахівець із нормативно-правових питань Закарпатського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».