ПОСАДОВІ ОСОБИ ФІНАНСОВИХ ПІДРОЗДІЛІВ ОТГ, ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТІВ ПІДВИЩУЮТЬ КВАЛІФІКАЦІЮ ЗА СПЕЦІАЛЬНОЮ ПРОГРАМОЮ «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ФІНАНСОВОЇ СИСТЕМИ. ЗМІЦНЕННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ТА ФІНАНСОВОЇ ОСНОВИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

Із 17.02.2020 по 19.02.2020 року посадові особи фінансових підрозділів виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад, відповідальні за формування та виконання бюджетів підвищують кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою «Децентралізація фінансової системи. зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування».

Впродовж першого дня відбулися заняття:

Тематична зустріч:

Відносини, що регулюються Бюджетним Кодексом України. Бюджетний процес, основні підходи формування та виконання бюджету в умовах децентралізації фінансової системи. Міжбюджетні трансферти та порядок їх перерахування.

Хівренко Інна Володимирівна, заступник директора Департаменту фінансів Полтавської обласної державної адміністрації.

Практичне заняття:

Рішення сесії місцевої ради про бюджет, як нормативно-правовий акт, що затверджує місцевий бюджет та визначає повноваження відповідного виконавчого органу здійснювати виконання місцевого бюджету.

Оніщенко Ніна Вікторівна, начальник управління фінансів невиробничої сфери Департаменту фінансів Полтавської обласної державної адміністрації.

Практичне заняття:

Особливості застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю.

Смотрицька Людмила Олександрівна, заступник начальника загального відділу апарату Полтавської обласної ради.

Практичне заняття:

Планування видатків на утримання органів місцевого самоврядування. Оплата праці в органах місцевого самоврядування.

Лях Лариса Миколаївна, заступник начальника управління – начальник відділу фінансів місцевих органів влади управління Департаменту фінансів Полтавської обласної державної адміністрації.