11 липня  2019 року посадові особи органів місцевого самоврядування ОТГ взяли участь у тематичному короткостроковому семінарі «Реалізація повноважень територіальних громад у сфері соціального захисту населення».

Навчання відбулося на базі Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації.

Протягом навчання говорили про напрямки Комплексної програми соціального забезпечення населення на 2013-2022 роки; порядок забезпечення осіб з інвалідністю засобами реабілітації; соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, джерела фінансування державних соціальних гарантій, соціальний захист бездомних осіб, звільнених з місць позбавлення волі.