Продовжується навчання за професійною програмою для бухгалтерів об’єднаних територіальних громад, сільських та селищних рад, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років

У третій день професійної програми відбулися заняття наступної тематики:

- «Рішення сесії місцевої ради про бюджет, як нормативно-правовий акт, що затверджує місцевий бюджет та визначає повноваження відповідно виконавчого органу здійснювати виконання місцевого бюджету», «Відносини, що регулюються Бюджетним Кодексом України. Бюджетний процес, основні підходи формування та виконання бюджету в умовах децентралізації фінансової системи. Міжбюджетні трансферти та порядок їх перерахування»

викладач Оніщенко Ніна Вікторівна, начальник управління фінансів невиробничої сфери Департаменту фінансів Полтавської обласної державної адміністрації;

- «Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю. Вивчення положень Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю», лектор Московець Наталія Олексіївна,  викладач української жестової мови;

- «Розвиток міжмуніципального співробітництва в контексті реалізації реформи місцевого самоврядування. Проектні можливості для територіальних громад», викладач Гришко Віктор Володимирович, доцент кафедри менеджменту та логістики Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, кандидат економічних наук.