Розпочалося дистанційне навчання посадовців за двома короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

15.02.2024 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за двома короткостроковими програмами.

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Учасники професійного навчання за загальною короткостроковою програмою «Управління коаліціями в оптимізації системи комунікації в публічному управлінні» опрацювали теми:

• «Теоретичні підходи до розуміння сутності комунікації в соціальних системах різного рівня організації»;
  • «Явище коаліцій в системі публічного управління: роль  у функціонуванні та різновиди».

Заняття зі студії Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації провів Лавріненко Віталій Анатолійович, доцент кафедри кризової психології Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г Короленка,  кандидат психологічних наук.

В рамках короткострокової програми «Новації законодавства в системі публічних закупівель» для державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування  відбулися заняття наступної тематики:

• «Нормативно-правова база у сфері публічних закупівель під час дії  воєнного стану»;
  • «Відкриті торги як основна процедура закупівлі»;
  • «Процедура відкритих торгів з публікацією англійською мовою»;
  • «Відкриті торги з Особливостями – основна процедура закупівлі».

З групою працювала Павленко Олександра Сергіївна, заступник начальника відділу інфраструктурного розвитку Управління майном Полтавської обласної ради,  уповноважена особа з питань публічних закупівель.