Розпочалося дистанційне навчання за типовою загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Молодіжна політика заснована на підходах участі"

Сьогодні, 21 лютого, учасники навчання, державні службовці обласної та районних військових адміністрацій та  посадові особи органів місцевого самоврядування, спільно з викладачем Оленою Миколаївною Бабенко, сертифікованим тренером з курсу «Молодіжна політика заснована на підходах участі», кандидатом економічних наук, депутатом Полтавської обласної ради, опрацювали теми:
  • «Поняття та сутність. Інструменти формування та реалізації молодіжної політики»;
  • «Стандарти Ради Європи щодо молодіжної політики»;
  • «Законодавче забезпечення молодіжної політики».
Навчання проводиться через майданчик дистанційного навчання Zoom та передбачає також виконання завдань, проходження підсумкового контролю знань (тестування) в системі дистанційного навчання Moodle і заповнення вихідної анкети.
22 лютого учасники навчання опрацюють методичні матеріали на дистанційному майданчику Moodle.