Розпочалося навчання за трьома загальними програмами підвищення кваліфікації

15 квітня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за трьома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Працівники Управління соціального захисту населення Подільської у місті  Полтава ради розпочали очне навчання за загальною професійною програмою «Основи української жестової мови».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Заняття з групою провела Московець Наталія Олексіївна, викладач вищої категорії Полтавського інституту економіки і права, директор ГО «Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю «МІСТ», член ради перекладачів Українського товариства глухих, член комітету доступності Полтавської облдержадміністрації, перекладач жестової мови UA «Суспільне».

Розпочалося дистанційне навчання державних службовців категорії «Б» за загальною професійною програмою підвищення кваліфікації (не рідше одного разу на три роки).

Відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Публічне управління та євроінтеграційні процеси», викладач Опанащук Петро Володимирович, доцент кафедри права та публічного управління Житомирського державного університету імені І. Франка, кандидат історичних наук;

«Формування позитивного іміджу органів  публічної влади», викладач Воронько - Невіднича Тетяна Вікторівна, завідувач кафедри менеджменту імені І.А. Маркіної Полтавського державного аграрного університету,  доцент, кандидат економічних наук.

Посадові особи місцевого самоврядування розпочали онлайн навчання за загальною короткостроковою програмою «Організація діяльності старост в територіальних громадах».

Учасники навчання за програмою розглянули питання:

«Нормативно-правова основа діяльності старост. Значення локальних актів в унормуванні діяльності старост»;

«Комунікація під час особистого прийому громадян»;

«Налагодження комунікації з консультативно-дорадчими органами громади, громадськими об’єднаннями та представниками органів самоорганізації населення».

Заняття провів Врублевський Олександр Станіславович, автор і викладач програми, юрист-аналітик, національний експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад