РОЗПОЧАЛОСЯ НАВЧАННЯ ЗА ЗАГАЛЬНОЮ ПРОФЕСІЙНОЮ ПРОГРАМОЮ підвищення кваліфікації для посадових осіб органів місцевого самоврядування, вперше призначених на посади в органи місцевого самоврядування (протягом року після призначення)

04.03.2024 розпочалося дистанційне навчання за загальною професійною програмою підвищення кваліфікації для посадових осіб органів місцевого самоврядування, вперше призначених на посади в органи місцевого самоврядування (протягом року після призначення).

Сьогодні учасники навчання опрацювали теми:

«Відкритість та прозорість органів місцевого самоврядування в контексті законодавства про доступ до  публічної інформації. Відкриті дані»; Заняття провела Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області.

«Основні новели Закону України «Про службу  в органах місцевого самоврядування». Викладач: Кочур Лариса Василівна, консультант Світового банку.