Складання індивідуальної інструкції з діловодства та номенклатури справ міської, сільської (селищної) ради

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядуванн6я за загальною короткостроковою програмою «Складання індивідуальної інструкції з діловодства та  номенклатури справ міської, сільської (селищної) ради».

Дана програма реалізується Полтавським РЦПК спільно з Державним архівом Полтавської області в рамках виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на 2024 рік.

Навчання відкрила Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально - методичного відділу Полтавського РЦПК.

01.02.2024 учасники професійного навчання розглянули наступні питання:

• «Призначення інструкції з діловодства та номенклатури справ. Основні етапи їх укладання та погодження»;
  • «Організація експертизи цінності документів».

Заняття зі студії Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації провели:

Голяк Ольга Іванівна,  начальник відділу формування  НАФ та діловодства Державного архіву Полтавської області;

Красавчикова Альона Юріївна, головний спеціаліст  відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву Полтавської області.