Триває дистанційне навчання за спеціальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

В рамках спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації «Розвиток професійних компетентностей державних службовців»  відбулася тематична зустріч «Управління змінами».

Тематичну зустріч для державних службовців структурних підрозділів обласної державної адміністрації провела Костишина Тетяна Адамівна, завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і  торгівлі», професор, доктор економічних наук.

Продовжується дистанційне навчання голів та членів тендерних комітетів,  уповноважених осіб за організацію та здійснення публічних закупівель органів місцевого самоврядування за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Актуальні питання організації та здійснення публічних закупівель».

Вебінар на тему: «Планування закупівель. Порядок визначення предмета закупівлі, затверджений уповноваженим органом у сфері закупівель» провели Стефанюк Ольга Дмитрівна, керівник проекту «Центр освіти дорослих – середовище особистісного розвитку», кандидат економічних наук та Колганова Поліна Вячеславівна, консультант із закупівель та аналітики Громадської організації «Інститут аналітики і адвокації».29 липня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулися дистанційні навчання за двома спеціальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.