Триває он-лайн навчання державних службовців районних державних адміністрацій в рамках програм підвищення кваліфікації.

У Полтавському ЦППК продовжується дистанційне навчання державних службовців апаратів і структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій в рамках програм підвищення кваліфікації.

10 липня  зі студії Центру проведено он-лайн заняття наступної тематики:

- «Ефективна комунікація та управління конфліктами в умовах впровадження змін», тренер Яценко Анжеліка Анатоліївна, практичний психолог, кандидат психологічних наук.

-  «Формування позитивного іміджу органів публічної влади», викладач Воронько - Невіднича Тетяна Вікторівна, доцент кафедри менеджменту та логістики Полтавського державної аграрної академії, кандидат економічних наук.

Заняття відбулися  в рамках професійної програми для державних службовців категорії Б апаратів та структурних підрозділів районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років та спеціальної короткострокової програми «Розвиток професійних компетентностей державних службовців».