Українська мова як чинник національної безпеки

26.01.2024 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Ділова українська мова».

Навчання за даною програмою проведено Полтавським РЦПК в рамках виконання плану-графіку підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації на 2024 рік, затвердженого розпорядженням начальника обласної військової адміністрації від 22.12.2023 № 849.

Сьогодні відбулися заняття наступної тематики:

• «Українська мова як чинник національної безпеки»;
  • «Правопис української мови. Новітні норми».

З групою з віддаленого робочого місця працювала Браїлко Юлія Іванівна, кандидат філологічних наук, доцент.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК, підвела підсумки навчання. Після проходження підсумкового анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.