Ведення переговорів та медіація

27 березня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися заняття за трьома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Ведення переговорів та медіація».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Вебінар на тему: «Переговори-медіація-конфлікт. Мистецтво ведення переговорів» провела Устименко Тетяна Анатоліївна, кандидат психологічних наук, доцент, професор кафедри освітньої політики Полтавської обласної академії неперервної освіти ім. М.В. Остроградського.

Завершилося очне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Основи кібергігієни».

Практичні заняття та підсумковий контроль знань провели:

Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук;

Глушко Вікторія Миколаївна, провідний фахівець кабінету інформаційних технологій Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації.

Сьогодні також завершилося онлайн навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, які займають посади категорії «Б», «В», за загальною професійною програмою  (протягом року після призначення).

Відбулися заняття наступної тематики:

«Прийом громадян. Робота зі зверненнями громадян», викладач Балагура Валерій Володимирович, начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян апарату Полтавської обласної військової адміністрації;

«Основи медіаграмотності та медійної культури», викладач Пирогова Кристина Михайлівна, доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Запорізького національного університету, кандидат філологічних наук.

Після проходження підсумкового анкетування державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.